Mēbeļu restaurācija

Ar šodienas materiāliem iespējams restaurētai mēbelei piešķirt vecišķas iezīmes -"iesprēgājušas" svītriņas, "padilušu" zeltījumu... Meistariem sarežģīti, bet reizē interesanti ir restaurēt vecos kokgriezumus.

Tapsēšanas darbi

Mēbeļu korpusa remonts, atsperu bloku nomaiņa, tapsēšana ar jūraszāli un citiem materiāliem. Salauzto koka detaļu nomaiņa, auduma pārvilkšana.

Logu restaurācija

Speciālistu viedoklis par restaurējamiem materiāliem un metodēm nav vienprātīgs. Norvēģijā no vecām durvīm vai logu rāmja netiek noņemti visi krāsas slāņi, tikai atlobījusies krāsa, kas viegli nāk nost. Cita pieeja ir noņemt visus krāsas slāņus līdz pirmajam, kas tiek atjaunots.

Durvju restaurācija

Vispiemērotākās krāsas koka būvdetaļām ir tradicionālās — lineļļas, miltu vai darvas. Tās ir dārgākas par sintētiskajām, taču tiek uzklātas ļoti plānā kārtā, līdz ar to patēriņš ir daudz mazāks. Lineļļas krāsas sastāvā ir pigments, kura uzdevums ir priekšmetu izdaiļot un to pasargāt.

Kāpņu un paneļu restaurācija

Veicam visa veida sarežģītības pakāpes restaurācijas darbus gan kāpnēm, gan griestu paneļiem.

Ja ir vajadzība kāpnes var demontēt uz restaurācijas laiku , vai ari darbus veikt uz vietas.

Objekti - padarītais

Veicam objekta apsekošanu un izpēti.Izbraucam pa visu Latviju.

Darbus iespējams veikt uz vietas vai galdniecībā.

Pulēšanas darbi

Pulējam un krāsojam visa veida mēbeles.Process ir ļoti darbietilpīgs, bet darba iznākums ir tā vērts, jo tas izceļ koksnes struktūru un dod neatveramu skaistumu mēbelēm.

Veicam arī lustru un dažāda veida gaismekļu restaurācija, tai skaitā ari misiņa pulēšanu.

Galdniecības darbi

Izgatavojam dažādu mēbeļu un koka izstrādājumus pēc pasūtījuma: skapji, krēsli, kumodes, durvis, logi.

Kokgriešanas darbi

Ir iespējama visa veida kokgriešanas darbi, sākot no nolaustiem krēslu griezumiem un citiem dekorim, līdz pat sarežģītu griezumu iestrādei mēbelēs.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu